ADSL VDSL

Yalın VDSL Hız Şenliği Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti'ne Gelenlere Yüksek Hızlarda Limitsiz İnternet 104,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
104,90 ₺

Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Yalın VDSL Kampanyası

Turkcell'lilere Özel Ev İnterneti ilk 3 ay ücretsiz!
119,90 ₺

Limitsiz Yalın ADSL’e Giriş Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti'ne Gelenlere 16 Mbps'ye kadar Limitsiz İnternet 94,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
94,90 ₺

TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

TV+ Ready, Yalın VDSL internet ile hediye! TV+ Ready ile TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamaya ulaşabilirsiniz.
129,90 ₺

TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası

TV+ Ready, Yalın ADSL internet ile hediye! TV+ Ready ile TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamaya ulaşabilirsiniz.
119,90 ₺

Unlimited Plain VDSL Campaign for Foreigners

Unlimited Internet for those who come to Turkcell Home Internet with prices starting from 104.90 TL!
104,90 ₺

VDSL Hız Şenliği Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti'ne Gelenlere Yüksek Hızlarda Limitsiz İnternet 94,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
94,90 ₺

Limitsiz ADSL’e Giriş Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti'ne Gelenlere Limitsiz İnternet 84,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
84,90 ₺

Turkcell Superonline Adsl

Turkcell Superonline ADSL16 Mbps ye kadar desteklemektedir, 8 12 16 Mbps hız seçenekleri ile internete bağlanabilir, Eğlence dosya paylaşımı sorf film izleme canlı ders yayınlarına katılım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

Turkcell Superonline Vdsl

Turkcell Superonline VDSL hizmeti altyapının destekleme durumuna göre 24 Mbps’den 35 Mbps’ye, 50 Mbps’ye ve 100 Mbps’ye varan hızlar ile fiber internet hızında bütün işlemlerinizi hızlı pratik akıcı bir şekilde yapabilirsiniz, Ayrıca ev telefonunuzu da Turkcell Superonline ye taşıyabilir ücretsiz olarak telefon görüşmeside yapabilirsiniz.

Adsl Nedir?

ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) bir çeşit DSL bağlantısıdır. Bu teknolojide standart telefon görüşmeleri için kullanılan bakır kablolar üzerinden hizmet verilir, Adsl ses trafiğinin kullanmadığı bir frekans üzerinden verilir, ev telefonunun yaygın olması sebebi ile hızla yayılmıştır, Ek olarak bir altyapı gerektirmediğinden mevcut bakır kablolar üzerinden verilebildiği için yaygınlaşması için kendisine bir avantaj  oluşmuştur.

DSL’de teorik olarak 24 Mbps’e kadar download/indirme yapılabilmektedir fakat upload hızı daha az ve sınırlı olabilmektedir, 24 Mbps hız bir çok işlem için yeterlidir, İndirme ve yükleme kalitesi sanltrale uzaklık, ev içerisindeki tesisatın kalitesi hattın gürültü oranına göre değişiklik gösterebilir, Santrale 2 Km ye kadar olan yerlerde Adsl2+ Teknolojisi ile daha yüksek hızlar verile bilmektedir.

VDSL Nedir?

VDSL ise (Very-high-bitrate Digital Subscriber Line), ADSL’den çok daha yüksek hıza (5 kat daha fazla indirme ve 10 kat daha fazla Yükleme) ye olanak tanır. Sinyalin güçlü olarak gönderilebildiği bölgelerde 100 Mbps ye varan indirme hızları verilebilir, VDSL Teknolojisi farklı frekanslar ile bakır kablo teknolojisini çok daha iyi ve verilmli kullanabilmektedir.