SUPERBOX

Superbox Tak Çalıştır Ev İnterneti Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için Superbox evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile fiber hızında internet şimdi evinizde.
169,90 ₺

Superbox Fırsat İnternet Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için SUPERBOX evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile fiber hızında internet şimdi evinizde!
169,90 ₺

Turkcell Superbox

Turkcell Superbox taşınabilir ev interneti kampanyaları, Altyapı port derdi yok, İstediğiniz yere götürüp kullanın, Kullanmak için tek bir piriz yeter, Turkcell Superbox sizinle beraber her yerde.

Superbox avantajları nelerdir?

Superbox ile birçok avantaj da kazanılmaktadır.

Alt yapı port derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yere götürüp kullanabilirsiniz.
Kurulumu oldukça basittir. Kullanmak için bir priz yeterlidir.
Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanmaya başlayabilirsiniz.
Superbox 4.5G hızındaki kotalı teklifler ile Superbox'ınızı evde, işte, yazlıkta kullanın. Taşınırken tatile giderken aile yada akrabalarınıza ziyarete giderken fiber hızında internetinizi de yanınızda götürebilirsiniz.

Superbox Nedir?​

Superbox Altyapısı olmayan evler işyerleri yazlıklar için benzersiz bir çözümdür, İçerisinde bulunan 4.5G Sim kart ile bulunduğu yerdeki baz istasyonuna bağlanarak yüksek fiber hızına ulaşabilen ev interneti hizmeti sunabiliyor. SUPERBOX ile Türkiye'nin her yerine Turkcell 4.5G Kalitesi ile evler fibere hızına kabuşuyor, Elektirik olan heryere götürüp kullanabilirsiniz.

Superbox ile internetimi nasıl taşıyabilirim?

Superbox elektrik prizi olan ve 4.5G tüm lokasyonlara taşınabilir, Fiber interneti eve yazlığa işyerine her yere götürüp elektirik olan her yerde kullanabilirsiniz.

Superbox hızları nedir?

Turkcell Superbox 4.5G’de üst bağlantı hızının desteklediği maksimum 375 Mbps’ye kadar çıkar. Superbox un yüksek hızı fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre azalma veya en üst performansı görecek şekilde değişebilir.

Superbox’ta limitsiz paket var mı?

Turkcell Superbox 15 Mbps internet paketi sınırsızdır, Kampanyalar sezonsal olarak değişiklik gösterebilmektedir, Superbox 15 Mbps internet paketi indirme üst hız limiti 15 Mbps’ye kadar, yükleme üst hız limiti 5-10 Mbps’ye kadardır.

Superbox’ı diğer internet ürünlerinden Farkı nedir?

Turkcell Superbox istediğinizde yanınızda götürebileceğiniz süper Kablosuz ev interneti olan herhangi bir sabit internet gerekmeden, fiber hızında deneyim yaşatır. Türkiye’nin her yerinde 4.5G kalitesini yaşayıp kullanabileceğiniz Superbox, yüksek hızda sorunsuz sınırsz internet deneyimi sunar.

Bulunduğu yerde sabit internet altyapısına sahip olmayan, portu olmayan internet altyapısı bulunmayan kullanıcılara limitsiz paket seçenekleriyle yüksek hızda internet sunan Superbox’u çalıştırmak için tek priz yeter. Turkcell tarafından sunulan Superbox ile evinizde avantajlı paketlerle yüksek hızlı internetin tadını çıkarın.

Superbox ile sadece evinizde değil, ofiste veya yazlıkta elektirik olan her yerde kullanım yapabilirsiniz.

Superbox uygunluk durumu nedir?

Superbox, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için kurulum sırasında hız testleri yapılır ve size en iyi hızları sunmak için uygunluk testi yapılır.

Superbox kotalı internet paketleri nelerdir?

Superbox’ta 4.5G hızında 4 Farklı kotalı internet tarifesi bulunmaktadır. Bu tarifelerde herhangi indirme veya yükleme hız sınırlaması bulunmamakta. Bulunduğunuz bölgeye göre verilebilen en üst düzeyde hıza ulaşabilirsiniz.

Superbox 100GB 4.5G İnternet
Superbox 200GB 4.5G İnternet
Superbox 300GB 4.5G İnternet

Kampanyalar değişiklik gösterebilir.

Superbox yüksek hızlı paketlerde kotam biterse kullanıma nasıl devam ederim?

Kotanız bittiğinde aşağıdaki ek paketlere sahip olabilir veya bir üst pakete geçiş yaparak kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Superbox 5GB Devam; kotanız bittiğinde 10 defaya kadar otomatik yenilenen ek pakettir.
Superbox 15GB; 1 Ay geçerli tek kullanım tek pakettir. Paketiniz bittiğinde dilediğiniz kadar Superbox 15GB paketi satın alabilirsiniz.